Przejdź do treści

Kalendarz imprez i uroczystości szkolnych na rok szkolny 2023/2024

 

RODZAJ IMPREZY ODPOWIEDZIALNI TERMIN REALIZACJI UWAGI
1. Dzień Edukacji Narodowej  Andrzej Gruszecki X         Organizacja imprezy
2. Powitanie Nowych Uczniów
Krystyna Gałat
X         Organizacja imprezy
3. XII Wojewódzki Rajd Pieszy
„Gołęczyna 2021”

Danuta Wadas
X         Organizacja rajdu
4. Rajd rowerowy Łukasz Drąg
IX i IV

 

        Organizacja rajdu
5. Powiatowy Turniej w Bocce

 

Łukasz Drąg X- XI       Organizacja turnieju
6. III Wojewódzka Konferencja „Autyzm – łatwo powiedzieć, trudniej żyć”
Danuta Wadas
XI       Organizacja konferencji
 

7. IX Wojewódzki Konkurs „I Ty Masz Talent!”

 

 Chęciek Anna XII       Organizacja imprezy
 

8. Andrzejki Szkolne

 

Chęciek Anna XI       Organizacja imprezy
9. XIII Szkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej

 

Chęciek Anna XI       Organizacja konkursu
 

10. Mikołajki

 

Paulina Klojzy- Moskal XII       Organizacja imprezy
 

11. Szkolny konkurs plastyczny na ozdobę bożonarodzeniową

 

Wąchadło Elżbieta XII       Organizacja konkursu
 

12. Jasełka szkolne

 

Danuta Wadas XII       Organizacja imprezy
 

13. Spotkanie Opłatkowe dla uczniów

 

Jadwiga Parys XII       Organizacja imprezy
 

14. XVII Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

 

Chęciek Anna I        Organizacja imprezy
 

15. Dzień Babci i Dzień Dziadka

 


Karina Lewtak
I        Organizacja imprezy
16. Szkolny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych Danuta Wadas I- II           Organizacja imprezy
 

17. Zabawa karnawałowa

 

Wąchadło Elżbieta II          Organizacja imprezy
18. Walentynki Ewelina Dudziak

 

II         Organizacja imprezy
19. Powiatowy Turniej Tenisa   Stołowego
Zbigniew Rajnfus
III         Organizacja turnieju
 

20.Wojewódzki Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych

 

Marek Kramarz

 

II / III         Organizacja turnieju
21. Rekolekcje Wielkopostne  

Małgorzata Hajduk

Karina Watoła

III           Organizacja   rekolekcji
22. X Szkolny Konkurs Wiedzy Matematycznej Bogusława Strzyż  


III

 

 

 

         Organizacja   konkursu
23. III Wojewódzki Przegląd Logopedyczny
Karina Lewtak
III        Organizacja przeglądu

 

24. Szkolny konkurs plastyczny na ozdobę wielkanocną
Toczyńska – Ożóg Małgorzata
III/IV          Organizacja konkursu
 

25. Degustacja Potraw Wielkanocnych

 

Jadwiga Parys IV Organizacja imprezy
 

26. II Konferencja W zdrowym ciele zdrowy duch

 

Danuta Wadas IV Organizacja konferencji
27. II Diecezjalny Plastyczny Konkurs Religijny „Przypowieści Pana Jezusa”  

Małgorzata Hajduk

Karina Watoła

IV        Organizacja uroczystości
28. VII Powiatowy Konkurs Recytatorski

 

Sroczyńska Magdalena IV Organizacja konkursu
29. Konstytucja III Maja Święto Flagi  

Solarska Monika

Milas Aneta

V         Organizacja uroczystości
30. Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną  

Zespół ds. promocji

Zbigniew Rajnfus

 

V Organizacja imprezy
31. Dzień Matki i Ojca Nowak – Wilk Alicja  

V/VI

 

Organizacja imprezy
32. Dzień Dziecka  

Wychowawcy klas

 

VI Organizacja imprezy
33. XIII Szkolny Rajd Pieszy
Justyna Żak

 

VI Organizacja rajdu
34. VIII Szkolny Konkurs Sprawnego Czytania  

Bogusława Strzyż

 

VI  Organizacja konkursu

 

 

Skip to content