Przejdź do treści
ZWYCIĘZCY V-TEGO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – 3 R.N. I III P „D”
11 kwietnia 2016

ZWYCIĘZCY V-TEGO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – 3 R.N. I III P „D”

W dniu 8 kwietnia, podsumowaliśmy V etap Zbiórki Surowców Wtórnych w naszej szkole. Tym razem, była ona prowadzona w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Zbieraj Baterie!”. Najwięcej baterii zebrały klasy: 3 r.n. w składzie: W. Cielak, N. Hołota, K. Frączak, K. Pitak – zajmując pierwsze miejsce oraz klasa III P „d” w składzie: E. Kloc, M . Pociask, A. Skrzypek, A. Stachnik, W.Ciebień, D. Gulis, P. Kulig, K. Nawracaj – zajmując miejsce drugie. Opiekunami klas są panie: Aneta Żądło i Marta Reguła. No Valid Folder Selected

Nasi zwycięscy wybrali nagrodę – „Bon na sesję zdjęciową”. Gratulujemy! Dziękujemy za zaangażowanie w zbiórkę wszystkim uczniom, ich rodzinom oraz nauczycielom. Dzięki Wam pozyskaliśmy ok. 90 kilogramów baterii. Przypominamy, że podczas kwietniowego etapu, zbieramy plastikowe zakrętki. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia! Organizatorzy: A. Zachara-Kusek, A. Żądło

 

Skip to content