Przejdź do treści
ZWYCIĘZCY X-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – II/IIIP „C”
20 czerwca 2016

ZWYCIĘZCY X-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – II/IIIP „C”

W dniu 17 czerwca, podsumowaliśmy X etap Zbiórki Surowców Wtórnych w naszej szkole. Najwięcej starych telefonów zebrała klasa: II/III P „c” w składzie: P. Bandyk, B. Bazuła, J. Klisiewicz, P. Serwa, P. Słąba, K. Stanoch, D. Szymaszek A. Wąsik. Opiekunem klasy jest p. Ewa Górecka. No Valid Folder Selected

Nasi zwycięzcy wybrali nagrodę – „Bon na sesję zdjęciową”. A to była ostatnia zbiórka w tym roku szkolnym. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczniom, ich rodzinom oraz nauczycielom. Środki ze sprzedaży surowców wtórnych wpłynęły na konta podopiecznych stowarzyszenia „Z Potrzeby Serca”. Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy za rok! A. Zachara-Kusek, A. Żądło

Skip to content