Przejdź do treści
ZWYCIĘŻCY III-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – 4,5 R.N.
6 lutego 2016

ZWYCIĘŻCY III-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – 4,5 R.N.

W dniu 5 lutego, podsumowaliśmy III etap Zbiórki Surowców Wtórnych w naszej szkole. Najwięcej plastikowych butelek zebrała klasa 4,5 r.n. w składzie: Karolina Andreeva,  Paulina Smołucha, Robert Płoch. No Valid Folder Selected

Wspólnie z wychowawcą, p. Małgorzatą Hajduk, wybiorą nagrodę – wizytę w pizzerii, sesje zdjęciową, bilet do kina, lub wizytę w kulkolandzie. Wyróżniono również 1,2 r.n. w składzie: K. Migała, W. Baran, F.Duda, S. Przybyło, A. Romański oraz III P „e” w składzie: A. Czerwony, D. Hołota, I. Gajos, M. Głogowski, M. Gulis, D. Niegos. Opiekunami klas są panie: Danuta Wadas i Monika Król – Moździerz. Uczniowie wyróżnionych klas wykazali się bardzo dużą aktywnością podczas dotychczasowych zbiórek. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczniom naszej szkoły, ich rodzinom oraz nauczycielom. Przypominamy, że podczas lutowego etapu, zbieramy makulaturę. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia! Organizatorzy.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content