Przejdź do treści
ZBIÓRKA DLA ZWIERZĄT Z DĘBICKIEGO PRZYTULISKA
6 kwietnia 2021

ZBIÓRKA DLA ZWIERZĄT Z DĘBICKIEGO PRZYTULISKA

W naszej szkole zorganizowano zbiórkę dla przytuliska znajdującego się w Dębicy przy ul. Wielopolskiej. Uczniowie uczestniczący w zajęciach świetlicowych przygotowali plakaty informujące o zbiórce dla zwierząt i rozwiesili je na tablicach w różnych częściach szkoły. Przez miesiąc wszyscy przynosili karmę, miski, koce oraz zabawki dla psów i kotów. Pod koniec lutego zebrane rzeczy zostały spakowane i koordynator akcji: B. Domek zawiozła je do przytuliska.

Wszystkim, którzy włączyli się w akcję pomocy bezdomnym zwierzętom, serdecznie dziękujemy!

Organizatorzy: B.Domek, E. Wąchadło, M. Toczyńska – Ożóg, A. Nowak – Wilk, A. Borkowska
Zdjęcia: B. Domek
Tekst: B. Domek

Najnowsze wpisy

Skip to content