Przejdź do treści
ZAKOŃCZENIE VII DĘBICKIEJ AKCJI „POLA NADZIEI”
13 czerwca 2014

ZAKOŃCZENIE VII DĘBICKIEJ AKCJI „POLA NADZIEI”

Dnia 16 maja 2014 roku w DK „Śnieżka” nastąpiło uroczyste podsumowanie i zakończenie VII dębickiej akcji „Pola Nadziei”.

No Valid Folder Selected

Najbardziej wyczekiwanym punktem programu było ogłoszenie wyników konkursu plastycznego „Mój ogród nadziei”. Już tradycyjnie uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie i ich prace zostały docenione oraz nagrodzone. W kategorii dzieci i młodzieży niepełnosprawnej II miejsce zajęli: Agnieszka Mróz, Łukasz Mazurkiewicz i Marcin Florka (podopieczni pani Magdaleny Szerszeń). Wyróżniono także pracę przygotowaną przez uczestników kółka plastycznego (prowadzonego przez panią Annę Jurkiewicz): Patrycję Bandyk, Mateusza Kontrabeckiego i Sylwię Wojtułę.
Dziękujemy bardzo za zaangażowanie w całą akcję uczniom i nauczycielom i mamy nadzieję, że kolejna, już ósma, edycja „Pól Nadziei” będzie cieszyła się nie mniejszym zainteresowaniem. Koordynatorzy: Małgorzata Toczyńska – Ożóg, Aneta Sobolak

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

19 lutego 2024

Walentynki
Walentynki

16 lutego 2024

Zabawa karnawałowa
Zabawa karnawałowa

16 lutego 2024

Skip to content