Przejdź do treści
ZABAWA KARNAWAŁOWO-WALENTYNKOWA
16 lutego 2017

ZABAWA KARNAWAŁOWO-WALENTYNKOWA

We wtorek, tj. 14 lutego 2017r. w Święto walentynkowe odbyła się w naszej szkole jak co roku zabawa karnawałowa z przebierankami, połączona tym razem z Walentynkami. Wszyscy świetnie się bawili na sali gimnastycznej. No Valid Folder Selected

W przerwach od zabawy uczniowie udawali się na poczęstunek do swoich klas. Zadziałała poczta walentynkowa, podczas której rozdano „walentynki ” dla uczniów i nauczycieli. Przeprowadzono też konkurs ” na najładniejszy strój karnawałowy „. Oceną jury w składzie : p. A. Chęciek i p. M. Reguła przyznano trzy pierwsze miejsca następującym uczniom: Karolowi Kuta z kl. 1, 2 r.n., Pawłowi Materowskiemu z kl. II PA i Tomaszowi  Biduś z kl. II/III PB Ł. Pozostali uczestnicy, którzy przygotowali na tę zabawę stroje karnawałowe, otrzymali wyróżnienia i nagrody rzeczowe. Zabawa udała się w 100 % i panował prawdziwie karnawałowy nastrój. Organizatorami tegorocznej imprezy karnawałowej były : p. E. Wąchadło, p.K. Gałat, p. M. Sroczyńska, p. A. Skiba, p. A. Sobolak zaś organizatorami szkolnych Walentynek  były : p. E. Dudziak, p. B. Kołodziej, p. M. Przybycień i p. M. Król – Moździerz.

Najnowsze wpisy

Skip to content