Przejdź do treści
ZABAWA KARNAWAŁOWA  2020
19 lutego 2020

ZABAWA KARNAWAŁOWA 2020

W dniu 13.02. 2020 r. zorganizowana została zabawa karnawałowa podczas której wyłonieni zostali Król i Królowa Balu. Byli to uczniowie, którzy ocenieni przez powołane do tego jury, najlepiej się bawili przy dźwiękach rozrywkowej muzyki. Królową Balu została P. Wnęk z kl. 1 PA, a Królem Balu Mateusz Duraj z kl. 5,6 r.b. Warto dodać, że w zabawie brali udział uczniowie w strojach karnawałowych. Wszyscy uczniowie wykazali się pomysłowością w doborze stroju. Szczególną uwagę przykuł jednak strój trójki uczniów, który wyróżniał się od pozostałych kreatywnością oraz obfitością kolorów. I miejsce zajął W. Baran z kl. 4 r.n, II miejsce A. Ujazda z kl. 5,6 r. b, III miejsce J. Grecka z kl. 5,6 r. b. Wyróżnieni zostali nagrodzeni drobnymi upominkami, a reszta uczniów otrzymała cukierki i pierniczki w kształcie serduszek, które nawiązały do Walentynek. Organizatorami tegorocznej zabawy były: E. Wąchadło, E. Dudek, K. Gałat, M. Sroczyńska i A. Sobolak. No Valid Folder Selected

Skip to content