Przejdź do treści
XVI PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK – 15 STYCZNIA 2019
18 stycznia 2019

XVI PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK – 15 STYCZNIA 2019

Jak co roku od szesnastu lat uczniowie naszej placówki zaprezentowali swoje umiejętności na szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Uczestniczyli w nim prawie wszyscy uczniowie naszej szkoły. Na „scenie” z mikrofonem lub instrumentem muzycznym chętnie prezentowały się dzieci z dysfunkcjami ruchowymi czy też trudnościami w mówieniu. Każdy występujący odniósł olbrzymi sukces, zwyciężył swoją tremę i niepełnosprawność. Przez chwilę czuł się artystą, na którego patrzyła cała zgromadzona publiczność. Wszyscy uczestnicy przeglądu zostali nagrodzeni gromkimi brawami i oczekiwanymi nagrodami, które wywoływały uśmiech na twarzach. Pyszne słodycze regenerowały energię utraconą podczas występu. Organizatorzy przeglądu to p. Anna Chęciek, p. Monika Król-Moździerz, p. Anna Jurkiewicz, p. Helena Frodyma i p. Andrzej Gruszecki. No Valid Folder Selected

Skip to content