Przejdź do treści
XIV SZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK
27 stycznia 2018

XIV SZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

Jak co roku od czternastu lat uczniowie naszej placówki zaprezentowali swoje umiejętności na Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Uczestniczyli w nim prawie wszyscy uczniowie naszej szkoły. Na „scenie” z mikrofonem lub instrumentem muzycznym chętnie prezentowały się dzieci z dysfunkcjami ruchowymi czy też trudnościami w mówieniu. Każdy występujący odniósł olbrzymi sukces, zwyciężył swoją tremę i niepełnosprawność. Przez chwilę czuł się artystą, na którego patrzyła cała szkoła: pani dyrektor, nauczyciele, koleżanki i koledzy. Wszyscy uczestnicy przeglądu zostali nagrodzeni gromkimi brawami i oczekiwanymi paczkami, które wywoływały uśmiech na twarzach.Pyszne słodycze regenerowały energię utraconą podczas występu. Organizatorzy przeglądu to p.Anna Chęciek, p.Monika Król-Moździerz, p.Anna Jurkiewicz, p.A. Gruszecki i p.Helena Frodyma.

No Valid Folder Selected
Skip to content