Przejdź do treści
XIV PODKARPACKI TURNIEJ HAJOWEJ PIŁKI NOŻNEJ OLIMPIAD SPECJALNYCH – POLSKA  W ULANOWIE
3 kwietnia 2019

XIV PODKARPACKI TURNIEJ HAJOWEJ PIŁKI NOŻNEJ OLIMPIAD SPECJALNYCH – POLSKA W ULANOWIE

06.03.2019r uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych uczestniczyli w XIV Podkarpacki Turniej Halowej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych na obiektach SOSW w Ulanowie. Siedem drużyn z naszego województwa stawiło się w tym dniu na hali sportowej by rywalizować o  tytuł najlepszej drużyny. Zmagania odbywały się w dwóch grupach sprawnościowych. Nasza drużyna w składzie:   D. Kliś, K. Jurkowski, J. Maziarka, D. Czuba, K. Knot, H. Stachnik oraz A. Wołowiec po wspaniałej walce zajęli drugie miejsce, a nasz bramkarz K. Jurkowski zdobył tytuł najlepszego bramkarza Turnieju, a D.Kliś został najlepszym zawodnikiem. No Valid Folder Selected

Skip to content