Przejdź do treści
XIII PODKARPACKI TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ OLIMPIAD SPECJALNYCH -POLSKA W RUDNIKU NAD SANEM
17 marca 2018

XIII PODKARPACKI TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ OLIMPIAD SPECJALNYCH -POLSKA W RUDNIKU NAD SANEM

W dniu 07 marca 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych uczestniczyli w XIII Podkarpacki Turniej Halowej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych na obiektach MOSiR w Rudniku nad Sanem. Osiem drużyn z naszego województwa stawiło się w tym dniu na hali sportowej by rywalizować o  tytuł najlepszej drużyny. Zmagania odbywały się w dwóch grupach sprawnościowych. Nasza drużyna w składzie: D. Kliś, K. Jurkowski, J. Maziarka, D. Czuba oraz B. Papciak po wspaniałej walce zdobyli pierwsze miejsce, a nasz bramkarz K. Jurkowski zdobył tytuł najlepszego bramkarza turnieju. No Valid Folder Selected

Skip to content