Przejdź do treści
XIII JESIENNY TURNIEJ GIER I ZABAW RUCHOWYCH
5 grudnia 2019

XIII JESIENNY TURNIEJ GIER I ZABAW RUCHOWYCH

XIII Jesienny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych pod hasłem „Ruchowa Zabawa – Fajna Sprawa” odbył się 26 listopada 2019 r. Wzięli w nim udział uczniowie klas podstawowych (1,2,3rn;3rn;4rn;4,5rn;5,6rn;6,7rnc;6,7rnd) oraz ZWR. Zespoły klasowe zostały podzielone na grupy sprawnościowe, które mogły spróbować swoich sił w różnych zabawach ruchowych, takich jak.: „Wyścig z toczeniem piłki”, „Wyścig slalomem z piłką”, „Lawina’, „Wyścig z piłką na pachołku”, „Wyścig kocyków z szarfami” i „Przeciąganie liny”. Podczas ruchowej zabawy uczniowie mieli możliwość zintegrować się z innymi uczestnikami turnieju. Poprzez ruch mogli wyrazić swoją radość i zadowolenie, kształtować nawyki zdrowej rywalizacji oraz współdziałania w grupie. Turniej ten dał im dużo satysfakcji, uśmiechu i samorealizacji.  
Organizatorami gier i zabaw byli: Danuta Wadas, Marek Kramarz, Łukasz Drąg. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspaniałą zabawę. No Valid Folder Selected

Skip to content