Przejdź do treści
XIII INDYWIDUALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH INTELEKTUALNIE W DĘBICY
16 kwietnia 2018

XIII INDYWIDUALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH INTELEKTUALNIE W DĘBICY

W dniu 27.03.2018 odbył się XIII Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie w Dębicy. Zawody odbyły się ponownie w SP. Nr. 10 w Dębicy, dzięki uprzejmości Dyrektora Szkoły Pana Mariusza Zająca. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy oraz Starostwo Powiatowe w Dębicy. No Valid Folder Selected

Głównym celem turnieju jest popularyzacja tenisa stołowego jako dyscypliny oraz formy rewalidacji dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. Otwarcia zwodów dokonali wspólnie  Pan Mariusza Zająca, Pani Karina Watoła i Pan Piotr Mazur. W turnieju wzięło udział 7 drużyn z terenu powiatu: WTZ Dębica ?Radość?, WTZ Brzostek, WTZ Bobrowa Wola, ŚDS Brzostek, ŚDS Dębica,, DPS Dębica oraz gospodarz zawodów ZSS w Dębicy. W zawodach uczestniczyło 42 zawodników, których podzielono na cztery grupy sprawnościowe: w grupie I, II i III rywalizowali mężczyźni natomiast w grupie IV kobiety. Tenisowa rywalizacja odbyła się również dzięki wsparciu finansowemu Związku Chemików przy Firmie Oponiarskiej w Dębicy, serdecznie im dziękujemy. Najlepszych zawodników uhonorowano dyplomami, medalami i cennymi nagrodami rzeczowymi. Naszą szkołę reprezentowali zawodnicy: H. Stachnik, K. Jurkowski, B. Lada, O. Głodek. K. Jurkowski, D. Czuba, J. Maziarka D. Kliś, B. Różańska, P. Świątek , A. Wołowiec. Zawody przygotowali i przeprowadzili nauczyciele Zespołu Szkól Specjalnych w Dębicy: Z. Rajnfus, M. Kramarz, Ł. Drąg, U. Burkat, A. Sobolak, M. Toczyńska-Ożóg. Serdecznie dziękujemy za pomoc przy organizacji turnieju wszystkim darczyńcom i współorganizatorom.

Najnowsze wpisy

Skip to content