Przejdź do treści
XI PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK -28 STYCZNIA 2015
4 lutego 2015

XI PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK -28 STYCZNIA 2015

Jak co roku od jedenastu lat w styczniu uczniowie naszej placówki zaprezentowali swoje umiejętności na Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. W tym roku uczestniczyło w nim 76 osób ze szkoły podstawowej, gimnazjum i przysposabiającej do pracy. No Valid Folder Selected

Na „scenie” z mikrofonem bądź instrumentem perkusyjnym prezentowali się również i ci uczniowie, którzy mają różnorodne problemy np. dysfunkcje ruchowe jak i trudności w mówieniu. Każdy występujący odniósł olbrzymi sukces ponieważ zwyciężył swój strach, tremę i niepełnosprawność, przez chwilę czuł się artystą, na którego patrzyła cała szkoła: pani dyrektor, nauczyciele, koleżanki i koledzy. Wszyscy uczestnicy przeglądu zostali nagrodzeni oczekiwanymi pączkami, które wywoływały uśmiech na twarzach. Pyszne pączki regenerowały utraconą podczas występu energię. Atrakcyjne nagrody wśród których były między innymi słodycze, artykuły szkolne to zasługa sponsorów czyli firm: BUDIMEX SA, TC DĘBICA – DZIAŁ PUBLIC RELATIONS, DANUTA I GRZEGORZ MICHALSCY, PIEKARNIA KAZIMIERZ SZYMASZEK. Organizatorzy przeglądu to: Anna Chęciek, Monika Król-Moździerz, Andrzej Gruszecki, Helena Frodyma.

Skip to content