Przejdź do treści
XI INDYWIDUALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OŚRODKÓW SPECJALNCYH POWIATU DĘBICKIEGO
23 marca 2016

XI INDYWIDUALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OŚRODKÓW SPECJALNCYH POWIATU DĘBICKIEGO

W dniu 22.03.2016 w SP. Nr. 10 w Dębicy odbył się XI INDYWIDUALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OŚRODKÓW SPECJALNYCH POWIATU DĘBICKIEGO. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy oraz Starostwo Powiatowe w Dębicy. No Valid Folder Selected

Głównym celem turnieju jest popularyzacja tenisa stołowego jako dyscypliny oraz formy rewalidacji dla osób z upośledzeniem umysłowym. Otwarcia zwodów dokonała Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy Pani Marta Biłas. Przed przystąpieniem do rywalizacji odbył się mecz pokazowy tenisa stołowego pomiędzy wolontariuszami – zawodnikami UKS Kępa opatrzony fachowym komentarzem Prezesa Klubu Pana Piotra Mazura. W turnieju wzięło udział 7 drużyn z terenu powiatu: ŚDS Brzostek, WTZ Dębica, WTZ Brzostek, WTZ Bobrowa Wola, ŚDS Dębica, DPS Dębica oraz gospodarz zawodów ZSS w Dębicy. Zawody rozgrywano w czterech grupach sprawnościowych w pięknej hali sportowej SP 10 w Dębicy, dzięki uprzejmości Dyrektora Szkoły Pana Mariusza Zająca oraz Wicedyrektora Piotra Mazura nauczyciela wychowania fizycznego, wsparciu finansowemu Związku Chemików przy Firmie Oponiarskiej w Dębicy, Państwu Kindze i Stanisławowi Ślaga – UPM Service z Tarnowa, którym składamy serdeczne podziękowania. Najlepszych zawodników uhonorowano dyplomami, medalami i cennymi nagrodami rzeczowymi. Zawody przygotowali i przeprowadzili: Z.Rajnfus, M.Kramarz, Ł.Drąg, U.Burkat, A.Sobolak, E.Dudziak.
Wyniki zawodów:
Grupa I
1.Kliś Dawid  ZSS Dębica
2.Łukasik Leszek  WTZ Brzostek
3.Cichoński Bogusław ŚDS Dębica
Grupa II
1.Mijał Marek ŚDS Brzostek
2.Kosiba Norbert ŚDS Dębica
3.Bartkowicz Krzysztof WTZ Dębica
Grupa III
1.Wójcik Łukasz  WTZ Dębica  
2.Armatys Andrzej ZSS w Dębicy
3.Jurkowski Kamil ZSS w Dębicy
IV Kobiet
1.Szynal Elżbieta ŚDS Brzostek
2.Boroń Aneta WTZ Bobrowa Wola
3.Szostak Maria WTZ Bobrowa Wola

Skip to content