Przejdź do treści
X SZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK
16 stycznia 2014

X SZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

13 stycznia 2014 r. odbył się jubileuszowy X Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek.

No Valid Folder Selected

Wzięli w nim udział wszyscy chętni uczniowie zarówno ze szkoły podstawowej, gimnazjum, klas przysposabiających do pracy oraz zespołu rewalidacyjno-wychowawczego. Łącznie 75 osób. Jak co roku zaskoczyli nas niektórzy uczniowie, wykazując się chęcią występu, otwartością i radością. Było dużo wrażeń i emocji. Każdy uczestnik przeglądu otrzymał atrakcyjną nagrodę. Jak co roku od wielu lat nagrodę ufundowali: Firma TC Dębica, dział PUBLIC RELATIONs, Firma Budimex.  Sponsorom bardzo dziękujemy za wsparcie, ponieważ bez ich pomocy trudno byłoby przez tyle lat kontynuować tak liczną w uczestników imprezę. Organizatorami byli: p. Anna Chęciek, p. Helena Frodyma, p. Monika Król – Moździerz, p. Andrzej Gruszecki. Dekorację przygotowała p. Anna Jurkiewicz.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

19 lutego 2024

Walentynki
Walentynki

16 lutego 2024

Zabawa karnawałowa
Zabawa karnawałowa

16 lutego 2024

Skip to content