Przejdź do treści
X INDYWIDUALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OŚRODKÓW SPECJALNYCH POWIATU DĘBICKIEGO
28 lutego 2015

X INDYWIDUALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OŚRODKÓW SPECJALNYCH POWIATU DĘBICKIEGO

W dniu 25.02.2015 w SP. Nr. 10 w Dębicy odbył się X INDYWIDUALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OŚRODKÓW SPECJALNYCH POWIATU DĘBICKIEGO. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy oraz Starostwo Powiatowe w Dębicy. No Valid Folder Selected

Głównym celem turnieju jest popularyzacja tenisa stołowego jako dyscypliny oraz formy rewalidacji dla osób z upośledzeniem umysłowym. Otwarcia zwodów dokonała pani Barbara Pelczar – Białek – Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Dębicy oraz Dyrektor ZSS w Dębicy pani Marta Biłas. Przed przystąpieniem do rywalizacji odbył się mecz pokazowy tenisa stołowego pomiędzy wolontariuszami – zawodnikami UKS Kępa opatrzony fachowym komentarzem Prezesa Klubu pana Piotra Mazura. W turnieju wzięło udział 6 drużyn z terenu powiatu: WTZ Dębica, WTZ Brzostek, WTZ Bobrowa Wola, ŚDS Dębica, DPS Dębica oraz gospodarz zawodów ZSS w Dębicy. Zawody rozgrywano w czterech grupach sprawnościowych w pięknej hali sportowej SP 10 w Dębicy, dzięki uprzejmości Dyrektora Szkoły Pana Mariusza Zająca i Piotra Mazura nauczyciela wychowania fizycznego oraz wsparciu finansowemu Związku Chemików przy Firmie Oponiarskiej w Dębicy, którym składamy serdeczne podziękowania. Najlepszych zawodników uhonorowano dyplomami i cennymi nagrodami rzeczowymi.
Wyniki zawodów:
Grupa I
1.Kamil Nawracaj/ ZSS Dębica
2.Norbert Kosiba/ŚDS Dębica
3.Michał Brząkała/WTZ Bobrowa Wola
Grupa II
1.Dawid Kliś/ZSS Dębica
2.Krzysztof Bartkowicz/WTZ Dębica
3.Łukasz Wójcik/ŚDS Dębica
Grupa III
1.Edward Mika/DPS Dębica  
2.Leszek Łukasik /WTZ Brzostek
3.Łukasz Zachara/WTZ Brzostek
IV Kobiet
1.Iwona Białas/WTZ Brzostek
2.Aneta Boroń/WTZ Bobrowa Wola
3.Iwona Lada/WTZ Dębica

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

19 lutego 2024

Walentynki
Walentynki

16 lutego 2024

Zabawa karnawałowa
Zabawa karnawałowa

16 lutego 2024

Skip to content