Przejdź do treści
WYSTAWA W GALERII MOK
8 grudnia 2014

WYSTAWA W GALERII MOK

W dniu 27 listopada 2014r w Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy odbyła się wystawa podsumowująca projekt „Jaki jestem naprawdę – osoba niepełnosprawna w oczach rówieśników”.

No Valid Folder Selected

Można było tam obejrzeć prace ceramiczne wykonane podczas warsztatów garncarskich, fotorelację z ich przebiegu, a także publikację zawierającą spostrzeżenia młodzieży licealnej na temat funkcjonowania niepełnosprawnych rówieśników. Wszyscy uczestnicy inicjatywy otrzymali podziękowania i drobne upominki. Za pomoc w zorganizowaniu wystawy dziękujemy Panu Ryszardowi Kucab oraz wszystkim pracownikom Galerii MOK.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

19 lutego 2024

Walentynki
Walentynki

16 lutego 2024

Zabawa karnawałowa
Zabawa karnawałowa

16 lutego 2024

Skip to content