Przejdź do treści
WYCIECZKA – TARNÓW
24 czerwca 2015

WYCIECZKA – TARNÓW

W dniu 18 czerwca 2015 roku uczniowie klas: 1,2,3 r.n.; 5 r.n. i II PC – jedna osoba – wybrali się na wycieczkę do Tarnowa. No Valid Folder Selected

Poznaliśmy Park Strzelecki, w którym zobaczyliśmy Mauzoleum gen. Józefa Bema, Pałacyk Strzelecki, spacerowaliśmy alejkami przyrodniczymi i spędziliśmy wesołe chwile na placu zabaw. Potem pojechaliśmy do Muzeum Okęgowego, gdzie najpierw oglądnęliśmy wystawę „Świat toruńskiego piernika”, a później mogliśmy samodzielnie upiec ozdobny piernik toruński. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w urokliwym miasteczku Pilzno. Pospacerowaliśmy po Rynku, a potem udaliśmy się do restauracji Pappas&Cafe na pizzę. Zadowoleni i pełni wrażeń oraz nowych doświadczeń wróciliśmy do szkoły. Organizatorem wycieczki była pani Danuta Wadas, a wspaniałą opiekę nad dziećmi sprawowały panie: Aneta Żądło, Anna Skiba i Katarzyna Król.
Sponsorami naszego „busowego przejazdu” byli państwo Anna i Krzysztof Krawiec, którym jesteśmy niezmiernie wdzięczni i serdecznie dziękujemy.

 

Skip to content