Przejdź do treści
ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA
6 października 2015

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

W dniu 1 października zostało zorganizowane wyjście na Brzozowe Ranczo  dla klas II/III Guz B, II/IIIPA, IIIPE  oraz 4,5 rok nauczania z okazji ,,Święta Pieczonego Ziemniaka” . No Valid Folder Selected

Na uczestników oczekiwała gorąca herbata oraz  już płonące ognisko, do którego zostały wrzucone ziemniaki oraz ułożone na grillu kiełbaski . Pogoda spisała się na medal, w oczekiwaniu na ziemniaczki  uczniowie śpiewali piosenki i uczestniczyli w zabawach,dzieci poszerzyły swoją wiedzę na temat historii ziemniaka, jego cech i przeznaczenia oraz tradycji związanych z wykopkami. Ziemniaki upieczone w ognisku smakowały, jak potrawy z najlepszej kuchni. Pobyt na świeżym powietrzu zrobił swoje, gdyż apetyt dopisywał dzieciom. Spotkanie było bardzo udane i na pewno pozostanie w pamięci. Wspólnie spędzony czas  przyniósł wszystkim wiele radości i dostarczył pozytywnych wrażeń. Ten jesienny  dzień pachnący pieczonym ziemniakiem na pewno wszyscy będą długo pamiętać.

Skip to content