Przejdź do treści
WYCIECZKA DO ZOO W KRAKOWIE
16 czerwca 2015

WYCIECZKA DO ZOO W KRAKOWIE

Dnia 28 maja 2015 roku uczniowie klas  II Guz A, II Guz B, II PA oraz II PC wraz z opiekunami : K. Lewtak, E. Górecką, A. Zacharą -Kusek, A. Borkowską oraz N. Popielą uczestniczyli w wycieczce do Ogrodu Zoologicznego w Krakowie. No Valid Folder Selected

Pogoda tego dnia była wymarzona na wycieczkę – nie padał deszcz ale nie było też zbyt ciepło, więc większość zwierząt odpoczywała lub dokazywała na wybiegach. Na początku zwiedzania „przywitał” nas piękny i dumny paw wolno spacerujący po Ogrodzie. Mieliśmy niepowtarzalną okazję do zrobienia niezwykłych zdjęć z tym królewskim ptakiem.  Dzieci zachwycały zwinne, kolorowe  małpki. Dłużej zatrzymaliśmy się przy majestatycznych lwach, tygrysach i panterach. Każdy chciał mieć zdjęcie z olbrzymim słoniem i żyrafami. W Mini Zoo mogliśmy pokarmić lamy, kozy, miniaturowe króliczki oraz osiołki i kucyki. Dopełnieniem wszystkiego były przepiękne rabaty kolorowych kwiatów, które są ozdobą Ogrodu. Zaopatrzeni w pamiątki, zmęczeni ale pełni wrażeń wróciliśmy do Dębicy.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content