Przejdź do treści
WYCIECZKA DO STASIÓWKI 3 ROK NAUCZANIA
17 listopada 2017

WYCIECZKA DO STASIÓWKI 3 ROK NAUCZANIA

W dniu 10 października 2017 roku razem z wychowawcą panią Danutą Wadas i panią opiekunką Moniką Madej pojechaliśmy na wycieczkę do Stasiówki. Odwiedziliśmy gospodarstwo państwa Moniki i Waldemara Matłok. No Valid Folder Selected
Pasją naszych gospodarzy są konie. Mają ich cztery. Mogliśmy je nakarmić, a potem pojechać na wycieczkę. Nasza podróż odbywała się dwoma wozami zaprzęgniętymi w parę koni. Udaliśmy się do Stobiernej. Po drodze podziwialiśmy piękno okolic Dębicy oraz kolorowy o tej porze roku las. W Stobiernej zobaczyliśmy zagrodę dzików w gospodarstwie państwa Gulisów. Później wróciliśmy do domu państwa Matłoków, gdzie czekał na nas wspaniały obiad i dużo słodkości na deser. Pani Monika Matłok pokazała nam w jaki sposób przygotowuje swoją rodzinę i gospodarstwo do zimy. Na zakończenie każdy z uczniów otrzymał dyplom „Przyjaciel Koni”. Wycieczka była wspaniała, wróciliśmy pełni wrażeń i nowych doświadczeń. Dziękujemy bardzo Pani Monice i Waldemarowi Matłok za możliwość spędzenia chłodnego dnia w rodzinnej, ciepłej atmosferze.  Dziękujemy również mamie Karolci – pani Ewelinie Migała i jej Mamie za pomysł i realizację naszej klasowej wycieczki.

Skip to content