Przejdź do treści
WYCIECZKA DO RZESZOWA
24 października 2013

WYCIECZKA DO RZESZOWA

9 października 2013r – rano uczniowie z klas I/II Guz i I PA wyruszyli pod opieką p. Barbary Rubach, p. Natalii Popiela i p. Moniki Książek na wycieczkę do Rzeszowa. Organizatorem i kierownikiem wycieczki była p. Karina Lewtak.

No Valid Folder Selected

Po przyjeździe pociągiem do Rzeszowa spacerkiem udaliśmy się do Galerii Rzeszów do kina Helios na film pt. „Turbo ślimak”. Wszyscy z uwagą i zaangażowaniem oglądaliśmy film, który był bardzo ciekawy i pouczający. Później zjedliśmy nasze ulubione potrawy w McDonaldzie i w pełni sił udaliśmy się na stację PKP. Z zadowoleniem i uśmiechem na twarzy wróciliśmy do Dębicy.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content