Przejdź do treści
WYCIECZKA DO KAMIANNEJ
9 czerwca 2014

WYCIECZKA DO KAMIANNEJ

W dniu 4 czerwca 2014 r. odbyła się wycieczka uczniów klas II/III GUZ, II PB i II/III Pd do Kamiannej w województwie nowosądeckim.

No Valid Folder Selected

W programie było zwiedzanie pasieki, muzeum pszczelarstwa oraz zabytkowego kościółka. Młodzież miała możliwość zapoznać się z metodami uzyskiwania miodu, przymierzenia stroju pszczelarza oraz degustacji miodu wielokwiatowego. Podziwialiśmy również piękno przyrody, które towarzyszyło nam podczas trwania wycieczki. Uczniowie zakupili pamiątki, a pyszne pilźnieńskie lody z tradycją były wspaniałym zakończeniem wyprawy. Serdecznie dziękujemy firmie przewozowej AGRO-TUR i jej właścicielowi Panu Zdzisławowi Nowakowskiemu za miły i bezpieczny przewóz.
Organizacja wycieczki i opieka: Barbara Kołodziej, Monika Król-Moździerz, Magdalena Przybycień, Urszula Burkat i Barbara Wiktorska.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

17 czerwca 2024

Szkolny Rajd Rowerowy
Szkolny Rajd Rowerowy

16 czerwca 2024

Szkolny Turniej Badmintona
Szkolny Turniej Badmintona

16 czerwca 2024

Poznajemy atrakcje Dębicy
Poznajemy atrakcje Dębicy

16 czerwca 2024

Skip to content