Przejdź do treści
WOJEWÓDZKI TURNIEJ WARCABOWY JAROSŁAW 2015
23 października 2015

WOJEWÓDZKI TURNIEJ WARCABOWY JAROSŁAW 2015

22 X 2015r. sześciu uczniów naszej szkoły (po dwóch z każdego etapu edukacyjnego) brało udział w XVIII Wojewódzkim Turnieju Warcabowym. Niestety tym razem nie udało nam się stanąć na podium.  No Valid Folder Selected

Mimo porażki bawiliśmy się świetnie i zawzięcie walczyliśmy do ostatniej rozgrywki turnieju. W zawodach brało udział aż 9 Ośrodków z całego województwa. Mieliśmy więc okazję nawiązać nowe znajomości. Za rok znowu wystartujemy w tym turnieju, więc czeka nas rok przygotowań i systematycznej gry. Do udziału w zawodach przygotowała uczniów p.Ewelina Dudziak.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content