Przejdź do treści
WOJEWÓDZKI KONKURS ŚWIĄTECZNY „ŚWIĄTECZNA OZDOBA Z PIERNIKA”
11 stycznia 2017

WOJEWÓDZKI KONKURS ŚWIĄTECZNY „ŚWIĄTECZNA OZDOBA Z PIERNIKA”

W dniu 11.01.2017r. w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy odbyło się rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu „Świąteczna Ozdoba z piernika”. Jury w składzie: p.M. Biłas, p. U. Burkat, p. J. Parys, p. A. Borkowska postanowiło przyznać nagrody w następujących kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa: 1 miejsce Leon Matera SOSW w Mielcu, 2 miejsce Krzysztof Lorek SOSW  w Ropczycach,  3 miejsce Roksana Wyrostkiewicz SOSW w Ropczycach;  Gimnazjum:  1 miejsce Barbara Chruściel SOSW w Mielcu, 2 miejsce Krzysztof Mienkowski  SOSW w Mielcu, 3 miejsce Maciej Michałek SOSW w Ropczycach; Szkoła Przysposabiająca do Pracy:  1 miejsce Dorota Wiater SOSW w Ropczycach,  2 miejsce Grzegorz Sokół ZP w Lubaczowie, 3 miejsce Radosław Sadowski SOSW w Ropczycach. Zwycięzcom gratulujemy! Nagrody zostaną wysłane pocztą. No Valid Folder Selected

Skip to content