Przejdź do treści
WIZYTA W PIEKARNI
3 grudnia 2015

WIZYTA W PIEKARNI

W dniu 3 listopada 2015 roku ośmiu uczniów naszej szkoły, pod opieką pań: Danuty Wadas i Moniki Madej, miało okazję poznać Piekarnię „Bukowski” w Dębicy. Szkołę podstawową reprezentowali: Wojciech Baran, Artur Romański, Mateusz Kontrabecki i Sylwia Wojtuła; gimnazjum: Dawid Kliś i Aneta Wołowiec, a szkołę przysposabiającą do pracy: Patrycja Bandyk i Mateusz Wołowiec. No Valid Folder Selected

W związku z tym, że wchodziliśmy na działającą „linię produkcyjną” obowiązywał nas odpowiedni strój tzn. białe czepki na głowę. Właściciel piekarni, pan Roman Bukowski, przyjął nas bardzo „ciepło” i serdecznie. Oprowadził naszą gromadkę po wszystkich stanowiskach pracy i wyjaśnił nam poszczególne etapy wypieku chleba, bułek, macy oraz drobnych ciasteczek. Mieliśmy możliwość poznać rodzaje chleba, który powstaje w tej piekarni, a także dokonać jego degustacji. Wyszliśmy rozgrzani ciepłem chlebowego pieca, pełni nowych wrażeń i doświadczeń. Zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content