Przejdź do treści
WIZYTA STRAŻAKÓW Z OSP W PUSTYNI
5 listopada 2015

WIZYTA STRAŻAKÓW Z OSP W PUSTYNI

Dnia 4 listopada do naszej szkoły przybyli strażacy z OSP w Pustyni.  W szkolnym ogrodzie zaprezentowali nowoczesny wóz strażacki wraz z wyposażeniem.No Valid Folder Selected

Z dużym zaangażowaniem opowiadali uczniom  o swojej pracy. Następnie przeprowadzili pokaz akcji udzielania pierwszej pomocy i asekuracji poszkodowanych podczas wypadków. Każdy był pod wrażeniem ich profesjonalizmu, koordynacji działań oraz poziomu wyszkolenia. Końcowym akcentem spotkania była sesja zdjęciowa do Kalendarza Mistrzów na 2016 rok. Uczniowie: Tomasz Biduś, Dawid Gulis i Mateusz Kwiatek, po przeszkoleniu w zakresie BHP  mieli możliwość   wcielenia się w rolę dzielnych strażaków, przygotowywania sprzętu i uczestniczenia w symulowanej akcji gaszenia pożaru. Był to dla wszystkich dzień pełen niezapomnianych wrażeń.

 

Skip to content