Przejdź do treści
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁEJ OJCZYZNY
17 listopada 2014

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁEJ OJCZYZNY

Uroczyste obchody Święta Niepodległości zorganizowane dla  uczniów naszej szkoły w dniu 13 listopada 2014 roku rozpoczęto odczytaniem apelu prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej do nauczycieli, rodziców i uczniów.

No Valid Folder Selected

Zebrani na sali goście wysłuchali programu artystycznego ilustrowanego prezentacją multimedialną oraz pieśniami patriotycznymi.  Wszyscy odśpiewali hymn narodowy i znane żołnierskie melodie. W części artystycznej, przygotowanej pod kierunkiem p. Bogusławy Strzyż, p. Aliny Maciuby oraz p. Andrzeja Gruszeckiego wystąpili uczniowie z kokardami narodowymi: B. Bazuła, J. Jakubek, P. Bandyk, K. Knot, D. Nowicka, S. Wojtuła, M. Kontrabecki, A. Stachnik oraz G. Nykiel, P. Kupiec, J. Klisiewicz, K. Kantor, D. Hołota, W. Bełzo , K. Kądziołka, N. Hołota, P. Serwa i D. Szymaszek. Scenariusz akademii przygotowała p. A. Maciuba, prezentację multimedialną p. B. Strzyż, filmy historyczne i animowane p. P. Stachnik, rekwizyt p. A. Borkowska, a scenografię p. Solarska – Cieśla. O sprawny przebieg prezentacji oraz o dokumentację zdjęciową zadbała p. M. Król – Moździerz. Dyrekcja podziękowała wszystkim uczestnikom za wzruszające i  pełne radości obchody Dnia Niepodległości.  

Skip to content