Przejdź do treści
ŚWIĄTECZNY KONKURS NA „NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ”
3 stycznia 2020

ŚWIĄTECZNY KONKURS NA „NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ”

W dniu 19.12.2019 r. w sali świetlicowej odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu świątecznego na „Najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową”. W konkursie wzięło udział 21 uczestników ze szkoły podstawowej i przysposabiającej do pracy. Uczniowie wykonali prace w wybranych przez siebie technikach: rysowanie pastelami suchymi i kolaż. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki, a sześcioro z nich wyróżniono i otrzymali dodatkowy prezent. Byli to: Andżelika Ujazda, Wiktoria Banaś, Hubert Stachnik, Wojciech Baran, Jarosław Maziarka oraz Monika Bartkowicz. Konkurs zrealizowały: Małgorzata Toczyńska- Ożóg, Elżbieta Wąchadło, Ewelina Dudek, Katarzyna Pietryszko, Alicja Nowak- Wilk i Aneta Sobolak. No Valid Folder Selected

Skip to content