Przejdź do treści
WIGILIA UCZNIÓW 2015
23 stycznia 2016

WIGILIA UCZNIÓW 2015

Dnia 18 grudnia 2015 roku mieliśmy przyjemność spotkać się z koleżankami i kolegami naszej szkoły przy wigilijnym stole. Uroczystość rozpoczęli uczniowie, którzy wraz z p. Kariną Watołą wprowadzili nas w świąteczny nastrój poprzez odczytanie fragmentu z Pisma Świętego, złożenie życzeń, odśpiewanie kolędy. Następnie podzieliliśmy się opłatkiem i zasiedliśmy do pięknie przystrojonego stołu. No Valid Folder Selected

Dzięki ogromnej pomocy naszych rodziców mogliśmy degustować tradycyjne potrawy, m.in: barszcz czerwony z uszkami, barszcz biały z grzybami, kapustę z grzybami, pierogi ruskie, z kapustą, owocami oraz kompot z suszonych owoców. Wigilijny poczęstunek zakończył się degustacją świątecznych wypieków. Spotkanie zorganizowały: p. Marta Reguła, p. Joanna Janiec, p. Barbara Rubach. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie oraz nauczycielom, w szczególności p. Annie Borkowskiej.

 

Skip to content