Przejdź do treści
WIGILIA DLA UCZNIÓW
29 stycznia 2015

WIGILIA DLA UCZNIÓW

W dniu 17 grudnia 2014 roku odbyła się w naszej szkole wigilia dla wszystkich uczniów.No Valid Folder Selected

Na początku spotkania miała miejsce wspólna modlitwa i dzielenie się opłatkiem. Część potraw uczniowie przygotowali podczas zajęć z gospodarstwa domowego. Pozostałe dania mogli spożywać dzięki uprzejmości rodziców. Na stołach gościły tradycyjne potrawy wigilijne, tj. barszcz czerwony z uszkami, barszcz biały z grzybami, pierogi ruskie i z kapustą, kapusta z grzybami oraz różnorodne ciasta. Podczas wigilii panowała świąteczna atmosfera. po zakończeniu uroczystości wszyscy uczniowie zgromadzili się na wspólnym kolędowaniu.
Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w organizacje tego spotkania. J. Parys, M. Reguła, J. Janiec.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content