Przejdź do treści
WIGILIA DLA UCZNIÓW 2016
22 grudnia 2016

WIGILIA DLA UCZNIÓW 2016

W dniu 20 grudnia 2016r uczniowie wraz z nauczycielami spotkali się na wspólnej uroczystej wigilii. Po krótkiej bożonarodzeniowej prezentacji przygotowanej przez przedstawicieli klas oraz odczytaniu fragmentu Pisma Świetego przez panią Karine Watołę, wszyscy złożyli sobie życzenia. No Valid Folder Selected

Następnie uczniowie zasiedli do odświętnie nakrytego stołu, przyozdobionego dekoracjami wykonanymi własnoręcznie podczas zajęć z dekoratorstwa. Na stołach królowały tradycyjne potrawy wigilijne: barszcz czerwony z uszkami, barszcz biały z grzybami, pierogi z kapustą i grzybami, pierogi ruskie, kapusta z grzybami, kompot z suszonych owoców oraz różnego rodzaju ciasta. Na zakończenie odbyło się wspólne kolędowanie przy akompaniamencie pana Andrzeja Gruszeckiego. Za organizację uroczystości odpowiedzialne były: J. Parys, M. Reguła, J. Janiec oraz Anna Borkowska. Dziękujemy rodzicom uczniów za ogromne zaangażowanie w przygotowanie potraw wigilijnych.

 

 

 

 

Skip to content