Przejdź do treści
WARSZTATY ZE STYLISTKĄ
4 kwietnia 2019

WARSZTATY ZE STYLISTKĄ

W ramach programu edukacyjno – wychowawczego „Dobrostan” dnia 2 kwietnia 2019 r. stylistka i wizażystka p. Anna Pazdan przeprowadziła warsztaty pt. „Stosowny strój i higiena” dla uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy. Podczas spotkania młodzież poznała zasady doboru odzieży do typu sylwetki, pory dnia i okoliczności. Podczas ćwiczeń praktycznych uczestnicy mieli za zadanie wybrać najbardziej odpowiadający im styl i strój. Uczyli się analizy kolorystycznej. Wykazali się dużą wiedzą w zakresie dbałości o higienę. W nagrodę za aktywny udział w warsztatach pięciu uczniów zostało zaproszonych na wizytę w salonie kosmetycznym, by poznać sposoby dbałości o cerę w okresie dojrzewania. Organizatorem spotkania była p. Bogusława Strzyż, a fotorelację przygotowała p. Monika Król – Moździerz. No Valid Folder Selected

Skip to content