Przejdź do treści
WARSZTATY PLASTYCZNE W MROWLI
15 lipca 2014

WARSZTATY PLASTYCZNE W MROWLI

W dniu 20 maja 2014 roku uczniowie: Agnieszka Stachnik, Paweł Kulig, Dawid Gulis, Karol Kądziołka, Łukasz Nowak wraz z nauczycielkami: Martą Regułą i Joanną Janiec wzięli udział w Wojewódzkich Warsztatach Plastycznych ” Eko- robot” w Mrowli.

No Valid Folder Selected

Młodzież pod kierunkiem opiekunów miała za zadanie wykonanie robota z materiałów recyklingowych. W efekcie powstały różnorodne, pomysłowe prace, które bez wyjątku zostały nagrodzone. Podczas warsztatów panowała miła atmosfera i wspaniała zabawa.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content