Przejdź do treści
WARSZTATY MODY I URODY
29 maja 2017

WARSZTATY MODY I URODY

26 kwietnia 2017 r. uczennice klasy III PC /Patrycja Bandyk , Barbara Bazuła , Kamila Stanoch , Anna Wąsik/,wzięły udział w III Edycji Warsztatów Mody i Urody dla kobiet i mężczyzn z niepełną sprawnością.Warsztaty odbyły się w Hotelu ? Lord? w Dębicy a organizatorem ich były Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych ? Radość?. Program obejmował : prezentację filmu ? Uwierz w swoje piękno?, panel dyskusyjny na tematy dotyczące ? Zdrowego stylu życia? oraz ? Jak dbać o swój wygląd zewnętrzny ? ? Budowanie wizerunku?. W gronie zaproszonych gości i specjalistów znaleźli się : Konrad Pondo , Lucyna Samborska , Marta Kałużna , Katarzyna Dobosz , Paulina Korga, Ewa Wojtaszek . Przewidziano quiz wiedzy z nagrodami , w którym nasza uczennica ,  Barbara Bazuła została nagrodzona . Po pysznym obiedzie rozpoczęły się warsztaty edukacyjne na temat : ? Pielęgnacja i modelowanie włosów?, ?Pielęgnacja skóry. Masaż dłoni , twarzy?, ? Lekcja makijażu?, ?Warsztaty stylizacji.Marynarka na różne okazje?. W trakcie warsztatów odbyła się profesjonalna sesja zdjęciowa .Był to dzień pełen niezapomnianych wrażeń . DZIĘKUJEMY ZA ZAPROSZENIE !!!

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

19 lutego 2024

Walentynki
Walentynki

16 lutego 2024

Zabawa karnawałowa
Zabawa karnawałowa

16 lutego 2024

Skip to content