Przejdź do treści
WARSZTATY KULINARNE Z DIETETYKIEM
5 marca 2019

WARSZTATY KULINARNE Z DIETETYKIEM

Warsztaty kulinarne zorganizowane dn. 04. 03. 2019 r. dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy były okazją do kolejnego spotkania z dietetykiem – p. Ewą Wojtaszek w ramach programu edukacyjno – wychowawczego „Dobrostan”. Tym razem wszyscy uczestnicy mogli poznać zasady przyrządzania nowych, zdrowych posiłków, które własnoręcznie wykonali z pomocą asystentki – p. Moniki Joniec oraz nauczycieli.No Valid Folder Selected

Pierwsza grupa miała za zadanie przyrządzić granolę z owocami. Mali kucharze ze szkoły podstawowej oraz z gimnazjum świetnie poradzili sobie z tym zadaniem. Młodzież ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy konkurowała ze sobą w wykonaniu koktajlu z zielonych lub czerwonych owoców i warzyw. Podczas degustacji okazało się, że potrawy te smakują wyśmienicie. Uczniowie otrzymali od p. Ewy i Moniki przepisy z dietetycznymi przysmakami do wypróbowania w domu. Koordynatorem spotkania była p. Bogusława Strzyż, a fotorelację przygotowała p. Monika Król – Moździerz.

Skip to content