Przejdź do treści
W NOWOCZESNEJ PRALNI
23 lutego 2017

W NOWOCZESNEJ PRALNI

Jak działa przyszpitalna pralnia uczennice klasy III PC dowiedziały się odwiedzając 10 lutego 2017 r. Magazyn Pościeli Czystej. Poznały nowoczesne centrum monitoringu i sortowania piżam, bielizny, fartuchów oraz odzieży personelu medycznego. No Valid Folder Selected

Elektroniczny system wydawania pościeli niezbędnej dla leżących pacjentów działa tak sprawnie dzięki czipom wklejonym do każdej poszwy, poszewki oraz prześcieradła. Wszystko wraca z pralni zdezynfekowane, wyprane, wyprasowane i zapakowane do plastikowych worków, tak, by bezbłędnie trafić znów na odpowiedni oddział szpitala w Dębicy.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content