Przejdź do treści
W GOŚCIŃCU DĘBICKIM – GOŚCINNIE
23 lutego 2017

W GOŚCIŃCU DĘBICKIM – GOŚCINNIE

„GOŚCINIEC DĘBICKI” przy ul. Krakowskiej 74 był kolejnym miejscem preorientacji zawodowej uczniów klasy I PB, którzy 15 lutego 2017 r. chcieli poznać pracę recepcjonisty, obsługi hotelu oraz baristy. No Valid Folder Selected

Po miłym powitaniu właścicielka oprowadziła uczniów po części hotelowej z pokojami, pięknymi łazienkami; a następnie po części restauracyjnej: ogromnym salonie, sali tanecznej ze sceną dla orkiestry, kąciku zabaw dla dzieci oraz kawiarni. By ostudzić nieco wrażenia po zwiedzaniu tych nowoczesnych, ze smakiem urządzonych przestrzeni szefowa zaproponowała młodzieży chłodne napoje na koszt firmy, Chłopcy, za okazaną gościnność odwdzięczyli się szafirowym hiacyntem zakupionym w pobliskiej kwiaciarni. Z pewnością zechcą prywatnie za jakiś czas odwiedzić to sympatyczne miejsce.

Skip to content