Przejdź do treści
VIII WOJEWÓDZKA KONFERENCJA ” DEKORACJE STOŁÓW NA RÓŻNE OKAZJE – U PROGU WIELKIEJ NOCY
31 marca 2015

VIII WOJEWÓDZKA KONFERENCJA ” DEKORACJE STOŁÓW NA RÓŻNE OKAZJE – U PROGU WIELKIEJ NOCY

Dnia 4.03.2015r. kilkoro uczniów naszej szkoły- Agnieszka Stachnik, Barbara Bazuła, Joanna Klisiewicz oraz Dawid Gulis, po opieką pań Anny Borkowskiej i Barbary Rubach udało się do Mielca, aby uczestniczyć w VIII Wojewódzkiej Konferencji „Dekoracje stołów na różne okazje – U progu Wielkiej Nocy”. No Valid Folder Selected

Po gorącym powitaniu przez organizatorów zostaliśmy podzieleni na dwie grupy. Agnieszka i Dawid wzięli udział w warsztatach dotyczących dekoracji wielkanocnych mazurków, Basia i Joasia uczestniczyły w części poświęconej dekoracji kartek wielkanocnych. Następnie cała grupa zaprezentowała potrawy wielkanocne, wcześniej przygotowane przez uczniów naszej szkoły, na udekorowanym, świątecznym stole – cieszyły się one dużym uznaniem wśród uczestników konferencji. Finałem spotkania była degustacja wszystkich przysmaków. Do szkoły wróciliśmy z pamiątkami oraz słodkimi upominkami.

 

Skip to content