Przejdź do treści
VI WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ PIĘKNY OGRÓD”
2 czerwca 2015

VI WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ PIĘKNY OGRÓD”

Podczas uroczystych obchodów DNIA GODNOŚCI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – 20 maja 2015 roku w naszej szkole został rozstrzygnięty VI WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Z UPOŚLEDZENIEM UMYSŁOWYM W STOPNIU UMIARKOWANYM LUB ZNACZNYM PT. „MÓJ PIĘKNY OGRÓD” w 3 kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła przysposabiająca do pracy. Młodzi artyści zastosowali różnorodne techniki plastyczne, których istotnym materiałem twórczym były elementy przyrodnicze, typu: suszone kwiaty, liście, trawa, szyszki, kora itp. Na konkurs nadesłane zostały prace dzieci i młodzieży z następujących placówek: SOSW Brzozów, SOSW Jarosław, SOSW Lubaczów, SOSW Mielec, SOSW Rudnik nad Sanem, SOSW Strzyżów, ZSS im. UNICEF Rzeszów, ZSS Radom, ZSS Dębica. Jury miało bardzo trudne zadanie aby spośród bardzo dużej ilości ciekawych i pięknych prac wybrać te najlepsze. Organizatorami konkursu byli p. A Chęciek, p. M. Król- Moździerz, p. H. Frodyma i p. A. Gruszecki.

Skip to content