Przejdź do treści
V POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI „POLSCY POECI DLA MAŁYCH I DUŻYCH”
12 kwietnia 2019

V POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI „POLSCY POECI DLA MAŁYCH I DUŻYCH”

Uprzejmie informujemy, że w dniu 27 V 2019 r. odbędzie Powiatowy Konkurs Recytatorski „Polscy poeci dla Małych i Dużych” zorganizowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy, Starostwo Powiatowe w Dębicy we współpracy z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Dębicy. Konkurs adresowany jest do osób z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Termin zgłoszenia uczestników upływa z dniem 7 V 2019 r. Zgłoszenia nadesłane po tym terminie nie będą uwzględniane. Organizatorzy.

REGULAMIN

ZAŁĄCZNIK 1

ZAŁĄCZNIK 2

ZAŁĄCZNIK 3

Skip to content