Przejdź do treści
V PAPIESKI MEMORIAŁ STALOWA WOLA
17 kwietnia 2016

V PAPIESKI MEMORIAŁ STALOWA WOLA

W dniach 6.04 -7.04.2016r w Stalowej Woli po raz piąty jubileuszowy odbył się Memoriał Sportowy im.Jana Pawła II pod patronatem Olimpiad Specjalnych. Wzięli w nim udział uczniowie w składzie :A .Klisiewicz, S .Wojtyła,  A.Wołowiec,  D.Gulis, K.Knot, M.Kwiatek. Pod opieką U.Burkat i Ł.Drąga. No Valid Folder Selected
Memoriał składał się z części biegowej oraz pływackiej, gdzie uczestnicy mieli do pokonania tyle dystansów ile dni trwał pontyfikat Jana Pawła II. Atmosfera jak co roku była bardzo podniosła. Zawodnicy dali z siebie wszystko pokonując własne ograniczania i słabości. Godzinę śmierci Ojca Świętego uczczono minutą ciszy i odśpiewaniem ?Barki?. O godzinie osiemnastej odbyła się w kaplicy akademickiej odbyła się msza świętą celebrowana przez sześciu kapłanów dla uczestników memoriału ze szczególnym błogosławieństwem relikwiami Jana Pawła II. Uczestnicy  otrzymali pamiątkowe jubileuszowe dyplomy oraz medale z wizerunkiem papieża .

Skip to content