Przejdź do treści
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
25 czerwca 2019

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

19 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pani dyrektor Marta Biłas powitała zgromadzonych uczniów, rodziców i nauczycieli. Wielu uczniów zostało wyróżnionych i nagrodzonych za  znakomite osiągnięcia edukacyjne, artystyczne, sportowe oraz aktywny udział w życiu szkoły. Gratulacje i nagrody  otrzymali także uczniowie kończący szkołę. Podziękowania, życzenia i kwiaty otrzymały panie Helena Frodyma i Anna Skiba, które odchodzą na emeryturę. Pani dyrektor podziękowała również rodzicom za angażowanie się w pracę na rzecz naszej szkoły, naszych uczniów. Następnie wręczyła podziękowania za wsparcie i współpracę w tym roku szkolnym.  Na zakończenie uroczystości pani dyrektor życzyła wszystkim udanego, bezpiecznego, wakacyjnego wypoczynku.No Valid Folder Selected

Skip to content