Przejdź do treści
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
28 czerwca 2015

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

W dniu 26 czerwca uroczyście zakończyliśmy Rok Szkolny 2014/2015. Pani dyrektor Marta Biłas podziękowała wszystkim za zaangażowanie w przekazywanie i zdobywanie wiedzy. Następnie nagrodzono uczniów za wybitne osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz godne reprezentowanie szkoły podczas licznych konkursów, przeglądów, zawodów. No Valid Folder Selected

Pani dyrektor podziękowała również rodzicom, którzy angażowali się w pracę na rzecz naszej placówki: p. E. Bartkowicz, p. M. Florka, p. A. Głogowska, p. M. Kałuża, p. A. Kloc, p. A. i K. Krawiec, p. M. Kupiec, p. I. Niwa, p. Z. Pitak, p. K. Pociask, p.W. Serwa, p. G. Wąsik, p. I. Wójcik, p. A. i U. Zbylut. Wszystkim życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji.

 

Skip to content