Przejdź do treści
TURNIEJ WARCABOWY W JAROSŁAWIU
22 listopada 2019

TURNIEJ WARCABOWY W JAROSŁAWIU

20 listopada w Jarosławiu odbył się XXII Wojewódzki Turniej Warcabowy, w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły. W tym roku reprezentowali nas: Dawid Kliś, Piotr Świątek oraz Hubert Stachnik. Rozgrywki były bardzo emocjonujące i wymagały od uczestników dużego zaangażowania i koncentracji. Choć w tym roku naszym podopiecznym nie udało się stanąć na podium, to mimo wszystko należy docenić ich za duży wkład w przygotowania do tego turnieju oraz skupienie w trakcie rozgrywek. Naszym uczniom dziękujemy za udział i życzymy nowych sukcesów w zawodach warcabowych, które tym razem odbędą się 11 grudnia w naszej szkole. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

3 października 2023

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Skip to content