Przejdź do treści
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 2017
30 marca 2017

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 2017

W dniu 22.03.2017 w SP. Nr. 10 w Dębicy odbył się XII Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Ośrodków Specjalnych Powiatu Dębickiego. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy oraz Starostwo Powiatowe w Dębicy. No Valid Folder Selected

Głównym celem turnieju jest popularyzacja tenisa stołowego jako dyscypliny oraz formy rewalidacji dla osób z upośledzeniem umysłowym. Otwarcia zwodów dokonał Przewodniczący rady Powiatu Pan Mateusz Smoła. W turnieju wzięło udział 7 drużyn z terenu powiatu: ŚDS Brzostek, ŚDS Dębica, WTZ Dębica „Radość”, WTZ Brzostek, WTZ Bobrowa Wola, DPS Dębica oraz gospodarz zawodów ZSS w Dębicy. W zawodach uczestniczyło 41 zawodników, których podzielono na cztery grupy sprawnościowe. Tenisowa rywalizacja odbyła się w pięknej hali sportowej SP 10 w Dębicy, dzięki uprzejmości Dyrektora Szkoły Pana Mariusza Zająca oraz Wicedyrektora Piotra Mazura nauczyciela wychowania fizycznego. Jak również wsparciu finansowemu Związku Chemików przy Firmie Oponiarskiej w Dębicy, UPM SERVICE Stanisław Ślaga z Tarnowa, którym składamy serdeczne podziękowania. Najlepszych zawodników uhonorowano dyplomami, medalami i cennymi nagrodami rzeczowymi (szalik Polska i rakieta do tenisa stołowego). Zawody przygotowali i przeprowadzili: Z.Rajnfus, M.Kramarz, Ł.Drąg, U.Burkat, A.Sobolak, M.Toczyńska-Ożóg
Wyniki zawodów:
Grupa Kobiet: III miejsce  Boroń Aneta WTZ Bobrowa Wola, II miejsce Małgorzata Pytel ŚDS Dębica, I miejsce Elżbieta Szynal  ŚDS Brzostek
Grupa I: III miejsce Norbert Kosiba ŚDS Dębica, II miejsce Dariusz Ciastoń ŚDS Brzostek, I miejsce Kamil Nawracaj  ZSS Dębica
Grupa II: III miejsce Grzegorz Sztorc  WTZ Brzostek, II miejsce Krzysztof Jeż  WTZ Dębica „Radość”, I miejsce Krzysztof Bartkowicz  WTZ Dębica „Radość”
Grupa III: III miejsce  Łukasz Zachara WTZ Brzostek, II miejsce Armatys Andrzej ZSS w Dębicy, I miejsce Jarosław Szmyt DPS Dębica

Skip to content