Przejdź do treści
TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 6 W DĘBICY
3 stycznia 2020

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 6 W DĘBICY

Po raz trzeci nasi uczniowie zostali zaproszeni na Mikołajkowy Międzyszkolny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych pod hasłem „Razem możemy więcej”. Zawody odbyły się 11 grudnia br. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 w Dębicy, mieszczącej się przy ul. Łysogórskiej. Inicjatorem tego przedsięwzięcia był dyrektor Dariusz Pierzchała. Uczniowska społeczność szkolna zorganizowała na powitanie występ artystyczny dla naszych zawodników, następnie Pani Małgorzata Ciurkot i Ewa Zych przeprowadziły konkurencje ruchowe. Nasi wychowankowie świetnie się bawili podczas toru przeszkód, kolejno pokonując stacje sprawnościowe. Najlepsza zabawa jednak czekała na nich w innej sali, gdzie wraz z uczniami tamtejszej szkoły mogli się zintegrować podczas zabawy mikołajkowej. Dziękujemy za miło spędzony czas. No Valid Folder Selected

Skip to content