Przejdź do treści
SZKOLNY KONKURS ŚWIĄTECZNY NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ
4 kwietnia 2017

SZKOLNY KONKURS ŚWIĄTECZNY NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ

W dniu 4.04.2017r.odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie kolejnego szkolnego konkursu świątecznego na ” Najpiękniejszą ozdobę wielkanocną „. No Valid Folder Selected

W tym roku wzięły w nim udział następujące klasy: kl.4,5 r.n., kl.6 r.n., kl.II GUZ”A”, kl.III GUZ „C „, kl. III PC, podopieczni świetlicy szpitalnej oraz uczniowie indywidualni z kl. 2,3 r.n.: Maja Szczepańska i Wojtek Baran. Wszystkie prace zostały wykonane ciekawymi, bardziej lub mniej znanymi technikami plastycznymi i zasługują na wyróżnienie. Jednocześnie informujemy, iż zostaną one wystawione na kiermaszu świątecznym w najbliższą niedzielę, tj. 9.04.2017r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy. Prace uczniów zostały wykonane pod kierunkiem nauczycieli :p.D.Wadas, p.A.Jurkiewicz,p.E.Góreckiej,p.A.Nalepy-Proszowskiej i p. Małgorzaty Toczyńskiej. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni, a na końcu poczęstowani słodkimi czekoladowymi jajeczkami. Nagrody wręczyła uczniom p.dyrektor M. Biłas.
Organizatorami konkursu były: p.E.Wąchadło,p.A.Skiba i p.A.Sobolak. Serdecznie dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie i  zapraszamy do udziału w następnych!   

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

3 października 2023

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Skip to content